Jaunākās mājas un uzņēmējdarbības aizsardzības tehnoloģijas!

Par mums

18 gadu darbības laikā SIA BST īstenoja vairāk nekā 400 projektu un uzstādīja arējās aizsardzības sistēmas instalācijas. Tehnisko risinājumu augsto kvalitāti, montāžas darbu un tehnisko apkalpošanu apstiprina mūsu pasūtītāju, ārzemju partneru un piegādātāju pozitīvās atsauksmes.

Mūsu klienti ir pasūtītāji, kas darbojas enerģētiskas sfērā, naftas tranzīta, banku, tirdzniecības un citās nozarēs, kā arī privāti pasūtītāji.

Mēs projektējam un instalējam perimetra aizsardzības sistēmas, ugunsdrošības signalizācijas, piekļuves kontroles, videonovērošanas, apsardzes signalizācijas automātikas sistēmas un citas sistēmas.

Šodien mēs esam vairāk nekā 20 profesionālo apsardzes aprīkojuma ražotāju pārstāvji. Tas ļauj mums strādāt bez starpniekiem un piedāvāt plašu kvalitatīvu un uzticamu apsardzes aprīkojuma spektru.

Mūsu partneru sarakstā ir tādi ražotāji kā Takex, Senstar, Mitech, Risco Group, Pelco, Bosch, Hochiki, Kentek, Kery systems, Comelit, Senstar un citi.

Risinājumi

Privātīpašuma apsardze

Extended perimeter security Tālā perimetra apsardze (IS-barjeras)
Proximal perimeter security Tuvā perimetra apsardze (IS kustības detektori)
Proximal perimeter security Tuvā perimetra apsardze (IS barjeras)
Kāpēc ir vajadzīga ārējā apsardze?
- Kad Jūs atrodas mājās, signalizācija ir izslēgta. Tāpēc tajā brīdī jūs var aplaupīt.
- Ārējā signalizācija jūs aizsargā, kad atrodieties mājas telpās un iekšējā signalizācija ir atslēgta (pasargā no aplaupīšanām).
- Ārējā signalizācija pasargā no noziedznieku iekļūšanas mājā, lai veiktu ātrās zādzības (ātri paķertu vērtīgākās lietas un paspētu aizbēgt pirms policijas ierašanās).

Komercīpašuma apsardze

Extended perimeter security Kokapstrādes uzņēmumu un citu nelielu ražotņu apsardze
Proximal perimeter security Noliktavu un kravas automašīnu autostāvvietu apsardze
Proximal perimeter security Krānu/ceļamkrānu un citu ražotnes vienību apsardze
Extended perimeter security Sakaru antenu un augstspriegumu līniju apsardze
Proximal perimeter security Ostas teritoriju un terminālu apsardze
Proximal perimeter security Lielu ražotnes apgabalu aizsardzība
Izdarīt zādzību no uzņēmuma ir vieglāk nekā no privātmājas. Turklāt to var veikt ne tikai noziedznieki, bet arī paši uzņēmuma darbinieki. Mūsu apsardzes un piekļuves kontroles sistēmas novērš zādzību gan no ārpuses, gan no iekšpuses.
Sensors to internal

Iekštelpu apsardzes sensori

Viedie logu apsardzes sensori

• 24 GHz strādā kā mikroviļņu, tā arī infrasarkano staru diapazonā, kas samazina viltus trauksmes iespējamību un nepieļauj pielietot detektora iekranēšanu
• Twin sensori no kompānijas Mitech ideāli/perfekti piemēroti panorāmas logu, vitrīnu, lodžiju aizsardzībai. Lieliski iekļaujas mūsdienīgajā dizainā
Mitech sensori ir spēj nosegt vairāk platības (līdz 36 kv.m.), tas ir, viens sensors var nodrošināt aizsardzību uzreiz vairākiem logiem un durvīm
Sensori darbojas uz baterijām, un nav nepieciešams guldīt kabeļus caur telpām . Nevajag urbt caurumus, rievot sienas, vienkārši vajag pieskrūvēt vajadzīgajā vietā un viss!
• Immune to white light. Pateicoties kombinētajai tehnoloģijai (mikroviļņu un infrasarkanais starojuma diapazons), saules gaismas un auto lukturu gaismas neizraisīs viltus trauksmes
Litija-jonu baterijas nodrošina netraucēto sensoru darbību divu gadu laikā.
• Antimask. Nepieļauj aizkrāsot vai aizlīmēt sensoru, kad tas ir izslēgts
Double PIR tehnoloģija samazina viltu trauksmes iespējamību, jo sensoru var noregulēt uz optimālo darbības režīmu (režīms un/vai)

Ārējās aizsardzības barjeras

Tuvā perimetra infrasarkanās barjeras

Proximal perimeter barrier
Proximal perimeter barrier
Proximal perimeter barrier
Proximal perimeter barrier
Infrasarkanajām barjerām Takex ir viena nozīmīga priekšrocība salīdzinājumā ar infrasarkanajiem sensoriem – tās ļauj veikt precīzāku iestatīšanu/noregulēšanu, lai novērstu viltus trauksmes signālus.
  • Barjerām ir iebūvēta sildīšanas sistēma apledojuma gadījumā, kas ir ļoti aktuāli Baltijas valstu klimatā.
  • Vienas barjeras augstums var sasniegt līdz pat 3,5 metriem
  • Iespēja uzstādīt barjeras divās rindās (7 metri), nebaidoties saskarties ar paralēlā signāla krustojumu
  • And/Or darbības režīms. Gan iekšpusē, gan ārpusē uz sensoriem var nosēsties kukaini un neļaut IS-staram darboties. Viena stara šķēršanas gadījumā signalizācija nenostrādā.

Tāla perimetra infrasarkanās barjeras

Extended perimeter barrier
Extended perimeter barrier
Proximal perimeter barrier
Proximal perimeter barrier
Mazs putns lido caur centrālo laukumu
Neliels mājdzīvnieks, pārklājot vienu (apakšējo) barjeras lēci
Divu un vairāku staru šķērsošana vienlaicīgi.
P.S. Mājdzīvnieku, kuru svars lielāks par 30 kg (suņu), īpašniekiem varam piedāvāt citu risinājumu.
Optimālākie barjeru izvietošanas varianti objektu apsardzei
Secīga barjeru uzstādīšana
+ kopā 4 barjeras (stūros) vienā iecirknī
- sarežģīti noregulēt, tā kā vienā kolonnā atrodas gan uztvērējs, gan raidītājs.
Uzstādīšana ar staru krustošanos
+ viegli uzstādīt un noregulēt
- vienam standarta iecirknim jāuzstāda 8 kolonnas (cenu gandrīz neietekmē, bet dizains var ciest)
«Virtuālā siena»
Šis risinājums ir piemērots noliktavas telpu, atklāto garāžu u.c. aizsardzībai. «Atveras» ar breloka vai piekļūšanas kontroles sistēmas palīdzību un ielaiž tikai «savējos».
«Pagalms»
Risinājums (kā piemērs) autostāvvietas apsardzei pie biroja. Ar breloku var atslēgt tikai vienu «sienu», lai piekļūtu pie mašīnas un aizbrauktu, pārējās «sienas» paliks ieslēgtas.

ATTĀLĀ PERIMETRA BARJERAS NOMASKĒTAS
KĀ APGAISMOŠANAS LUKTURI

Kompānija MiTech piedāvā barjeras, kas apvieno sevī «lietderīgo ar patīkamo». Pēc izskata barjeras atgādina parastus ielas lukturus ar ekonomiskām LED spuldzītēm, bet faktiski tās ir necaurejamas infrasarkanās barjeras. Pie tam, ar tādu lukturu palīdzību nav obligati jābūvē klasiskais perimetrs. Mūsu kompānija jau sen klientiem piedāvā daudz uzticamāku barjeru uzstādīšanas shēmu ar nosaukumu «Labirints».
  • Pat ja noziedznieks pārleks pāri pirmajai barjerai, viņš tiks atklāts ar papildus barjeru palīdzību. Dažreiz pāra barjeras var uzstādīt atsevišķi no perimetra (noteiktās vietās).
  • Barjeras korpusa apledojuma gadījumā ir paredzēta apsildīšanas sistēma, kas iemontēta barjerā.
  • Lukturu izskata barjeras var uzstādīt jau uzstādīto lukturu vietā, izmantojot agrāk ievilktos kabeļus.
  • Tā pat kā visām firmas MiTech barjerām, kolonnās lukturiem tiek izmantotas staru krustošanās tehnoloģijas, t.i., izveidojas neredzama infrasarkanā siena, kurai cauri tiek putni un kukaiņi, bet kura atklāj cilvēku.

Atsauksmes

20 gadu darbības laikā mēs esam sevi parādījuši kā uzticamus partnerus, pateicoties kam esam kļuvuši (bieži vien vienīgie Baltijā) par pasaules slavenu zīmolu pārstāvjiem, tādu kā:
Drošības jautājumos laiks strādā pret Jums!
Pasūtiet mūsu produkcijas
katalogu jau tagad!

Katru dienu Baltijā notiek simtiem dzīvokļu, māju un biroju laupīšanas gadījumu. Ja līdz šim Jūs vēl neesat cietuši no laupītajiem, tas nenozīme, ka tā būs arī turpmāk.

Nedzīvojiet ar viltus cerībām, nodrošiniet sevi pēc iespējas ātrāk. Zvaniet mums un Jūs saņemsiet izsmeļošu konsultāciju no mūsu speciālistiem!